شیرهای ایتالیایی در خیابان!

(به نقل از خبرگزاری اقتصاد آنلاین)

شرکت نیکران موتور پاسارگاد به‌عنوان نماینده بنللی در ایران، با اعلام داشتن برنامه برای راه‌‌اندازی خط تولید مدل‌های رونمایی شده در مراسم، خبر از کاهش قیمت نهایی محصولات بنللی در کشور داشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از دنیای خودرو ، جمعه هفته گذشته در سالن همایش‌های صداوسیما مراسم افتتاحیه برند ایتالیایی بنللی برگزار شد که اجرای مراسم بر عهده رضا رشیدپور بود و اصحاب رسانه برای دیدار از محصولات مختلف بنللی ایتالیا، به این مراسم دعوت شده بودند. مراسم اصلی این رونمایی در حالی اتفاق افتاد که مهمانان ویژه‌ای از ایتالیا و ژاپن به مراسم دعوت شده بودند و این نشان از اهمیت بازار ایران برای برندهای مختلف دارد. ریکاردو گستس مدیر مارکتینگ بنللی از سخنرانان این مراسم بود که بخش عمده‌ای از صحبت‌های او درباره فرهنگ‌سازی و بهینه‌سازی کیفیت موتورسیکلت‌سازی ایران بود. در ادامه گستس از همکاری متقابل با قهرمانان موتورسواری ایران خبر داد و اینکه از این به بعد قرار است بیشتر محصولات این برند را در مسابقات کشوری ببینیم. شرکت نیکران موتور پاسارگاد به‌عنوان نماینده بنللی در ایران، با اعلام داشتن برنامه برای راه‌‌اندازی خط تولید مدل‌های رونمایی شده در مراسم، خبر از کاهش قیمت نهایی محصولات بنللی در کشور داشت.
در ادامه نماینده‌هایی از آرکی ژاپن و پیرلی ایتالیا که به ترتیب سازنده زنجیر انتقال قدرت و لاستیک‌های بنللی بودند، به خریداران اطمینان دادند که بهترین خدمات را برای خرید آن‌ها ارائه خواهند داد.

شناسنامه بنللی
برند بنللی در سال 1911 به کمک شش برادر ایتالیایی در شهر پسارو تاسیس شد که نماد این برند، یک شیر به همراه سه ستاره است که ستاره‌ها نشان‌دهنده تعداد قهرمانی‌های آنتونیو بنللی در مسابقات جهانی سال‌های 1927، 1928 و 1930 موتور سواری است.
در این مراسم، از سه مدل محصولات بنللی رونمایی شد که مدل‌های TNT15، TNT25 و TNT250 بودند که در دسته «خیابانی» جای می‎‌گیرند. مشخصات فنی این سه محصول به شرح زیر است:

TNT15:148 سی‌سی
این موتور تک‌سیلندر چهار زمانه دو سوپاپه است که 12 اسب بخار قدرت دارد و از سیستم سوخت کاربراتوری بهره می‌برد. این موتور از جعبه دنده 5 سرعته، نیرو را از طریق زنجیر انتقال می‌دهد و حداکثر تا 100 کیلومتر بر ساعت می‌تواند سرعت بگیرد و 150 کیلوگرم بار را جابه‌جا کند. ظرفیت باک این موتور، 16 لیتر است.

TNT25:249 سی‌سی
این موتور تک‌سیلندر چهار زمانه چهار سوپاپه است که 25 اسب بخار قدرت دارد و از سیستم سوخت انژکتور برقی بهره می‌برد. این موتور از جعبه دنده 6 سرعته، نیرو را از طریق زنجیر انتقال می‌دهد و ظرفیت باک این موتور، 17 لیتر است.

TNT250:249 سی‌سی
این موتور دو سیلندر چهار زمانه، هشت سوپاپه است که 31.5 اسب بخار قدرت دارد و از سیستم سوخت انژکتور برقی بهره می‌برد. این موتور از جعبه دنده 6 سرعته، نیرو را از طریق زنجیر انتقال می‌دهد و ظرفیت باک این موتور، 16 لیتر است که توان حمل بار تا 196 کیلوگرم را دارد.

منبع: خبرگزاری اقتصاد آنلاین