بنللی 752s، تصویری از آینده این برند ایتالیایی قدیمی

 

ممکن است بنللی بزرگترین سورپرایز ایکما 2017 باشد. برای سالها بنللی موتور هایی تولید می کرد که بیشتر مناسب شرق دور بودند ، جایی که موتورسیکلت معمولا برای کار استفاده می گردد و به همین منظور موتور ها می بایست قوی وقابل اعتماد باشند و نیاز به حداقل نگهداری داشته باشند.

 

در نتیجه این ویژگی ها توجه هارا بیشتر از میزان پیش بینی شده به سمت بنللی برد هنگامی که این شرکت ایتالیایی TRK502 را معرفی کرد . موتور هایی که هم برای جاده مناسبند و هم برای مسیر های خاکی و به اصطلاح آفرود ، بالاترین خواسته ی مشتریان ایتالیایی است و بنللی TRK502 قیمت پایین تری نسبت به رقبای خود دارد که این باعث فروش 1000 دستگاه از این موتور در کمتر از 3 ماه شد که بسیار آمار خوبی است.

 

 

  

در ایکما 2017 ، بنللی از سورپرایز خود پرده برداری کرد که نشان دهنده انتخاب مسیر درست برادران ایتالیایی که به موفقیت های زیادی رسیدند است. بنللی 752s بالاخره پروژه طراحی شده توسط “پیرلویجی مارکونی ” در سال 2000 که به دلیل اولویت های شرکت برای بالابردن کیفیت محصولات معلق شده بود را به اتمام رساند.

 

بنللی 752s جدید یک کلاسیک با موتور خطی دو سیلندر با دایره احتراق 360 درجه است که 81.5 اسب بخار در 9000 دور در دقیقه تولید می کند. انتظار می رود مدل جدید بنللی در نیمه ی دوم سال 2018 با قیمت بسیار مناسب وارد بازار شود.

 

بنللی 752s دارای قطعات از بهترین تولید کنندگان ایتالیایی مانند مارزوچی و برمبو است. موتور بر اساس استاندارد یورو 4 طراحی شده است و منبع اگزوز به صورت زیرکانه ای در جای مناسب مخفی شده است که باعث دوچندان شدن زیبایی اگزوز این موتور گشته است.

 

در کنار پرده برداری از 752s ، بنللی مدل دیگری با نام 402s ، که یک نیکد کروزر که دارای 39.5 اسب بخار در 9000 دور در دقیقه است را نیز معرفی کرد. به دلیل شکل مثلثی شاسی آلومینومی که شبیه به 752s است ، موتور شبیه به خواهر کوچک ولی قلدر و فشرده 752s است.

 

 

 

لئونچینو 500 اسپورت برای اولین بار در سال گذشته رونمایی شد و اکنون به عنوان موتور تولید انبوه به بازار عرضه خواهد شد.این موتور جاده ای کوچک 48 اسب بخار از دوسیلندر خطی تولید می کند که این انجین بر روی TRK502 نیز استفاده شده است.این موتور با تجهیزات مناسب کلاس خود تکمیل شده است مانند دوشاخ 50 میلی متری گرچه زیبایی نکته اصلی مورد توجه نبوده و بیشتر به قدرت و کیفیت توجه شده است. مدل های جدید دیگری که در ایکما به نمایش در آمدند چندین موتور 250 سی سی ، لئونچینو 250 و TRK251 است.